DOPISY ČS SBORŮM

Dopis sborům Českého sdružení 

Níže bychom Vám chtěli zprostředkovat několik bodů z dalšího dopisu od vedení Českého sdružení jednotlivým výborům sboru. Také zde v odkazech naleznete starší dopisy. 


Internetové vysílání: 

Stream zajišťovaný HopeTV začíná 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a bude pokračovat on-line sobotní školou s teologem Oldřichem Svobodou. Od 10.30 je připraven program pro děti s písničkou Jindry Černohorského a v 10.45 začne
bohoslužba ze sboru Vojkovice s kázáním br. Lukáše Jurečka. ZDE

 
Krátká videa připravená EUD / GK

 
Nabídka Českého červeného kříže:

Český červený kříž nás požádal o šíření informace o jejich nové službě v rámci opatření proti epidemii, která byla zavedena po britském vzoru. Vyškolení dobrovolníci ČČK zde telefonují seniorům, kteří projeví zájem, a mohou jim pomáhat například v orientaci v preventivních opatřeních, zdravotních informacích kolem COVID-19, případně i varovat před potenciálně nebezpečnými zdravotními fámami a dezinformacemi. (viz. související odkazy)

 
Jsme spolu…

Pořad „Jsme spolu“ již nebude vysílán každý den, ale pouze středu a pátek na youtube kanálu sboru Praha – Smíchov.  

 
Knihy ke stažení 

Chceme vám poděkovat, že i když jsou podmínky zcela odlišné od normálu, najdete si cestu, jak pracovat s knihami. Jednou z možností je knihy zasílat v elektronické (pdf) podobě. Zde je rozšířená nabídka e-knih, tedy na www stránkách Advent Orionu v sekci „ke stažení“/„pro čtení, když nemůžeme ven“ nebo přímo na odkazu ZDE   Nabídněte tyto knihy svým přátelům a známým.

 


Děkujeme, že jsme spolu.

Děkujeme za Vaši aktivitu, sounáležitost.

Děkujeme za Vaše modlitby

Přejeme Boží požehnání

 

Vít Vurst, David Čančík, Jiří Komárek

2020-05-14

Související odkazy: 

Zpravodaj 2020-05 | Prohlášeni ČSU k současné situaci | Zavoláme zpátky | Dopis ČS – 2020-03-27 | Dopis ČS – 20-03-2020 | Opatření ČS – 11-03-2020 | Mimořádné opatření MZ – 10-03-2020